Ubekendt maler. Et hvil på en landevej
Ubekendt maler, 1800-tallet. Et hvil på en landevej, olie på lærred, skitse, usign. 16 x 20 cm (22,5 x 26 cm). Fremstår med dubleret lærred, krakeleringer, gulnet.
Slutter om 3 dage 22 timer 8 minutter 51 sekunder