Hans Agersnap. Sommerlandskab.
Hans Agersnap (1857-1925). Sommerlandskab i baggrunden vand med sejlskib, olie på lærred, signeret H. Agersnap, 60 x 92 cm (82 x 114) cm. Fremstår med enkelte krakeleringer.
Slutter om 1 dag 21 timer 3 minutter 23 sekunder