Ubekendt Afrikansk kunstner. To malerier, olie på lærred. (2)
Ubekendt Afrikansk kunstner. To malerier, olie på lærred. Sign. Kuchlés. Mål: 59x59 cm. U/R. (2)
Slutter om 1 dag 20 timer 21 minutter 39 sekunder