Ubekendt maler, parti fra grønland. 19/20årh.
Ubekendt maler, parti fra grønland, olie på lærred, usign.19/20årh. 53 x 90 (78 x 114) cm. Fremstår med slitage.
Slutter om 2 dage 21 timer 23 minutter 11 sekunder