Kristine/Justine Robertine Grosrichard. Portræt af en herre, 1836
Ubekendt maler, 1800-tallet. Portræt af en herre, olie på lærred, sign. [Kristine eller Justine?] Robertine Grosrichard 1836. 80 x 65 cm (96 x 80 cm). Fremstår med tre huller/revner i lærredet, lærredet dubleret.
Slutter om 22 timer 19 minutter 14 sekunder