Asger E. Bremer. Landskab m/ hus (cd)
Asger E. Bremer (1891-1963). Landskab m/ hus, olie på lærred, sign. Asger E. Bremer, 64 x 77 cm. (76,5 x 86,5) cm. Enkelte krakeleringer.
Slutter om 4 dage 17 timer 55 minutter 59 sekunder