Ubekendt kunstner. Landskabsparti med gård og å
Ubekendt kunstner. Landskabsparti med gård og å, olie på lærred, sign. monogram 1917. 36 x 62 cm (49 x 74 cm). Fremstår med afskalning.
Slutter om 10 dage 22 timer 32 minutter 40 sekunder