Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Kay Christensen. Barn portræt.

Vurdering

DKK 6800

Roskilde

6484726

Kay Christensen (1899-1981). Barn portræt, olie på lærred, usigneret. nr. 1296 , Paris på bagsiden. 74 x 93 cm (84 x 105) cm.

DKK 4.600

Kay Christensen: Interiør med to børn, Paris 1955. cd

Vurdering

9.400DKK

Startpris

5.400DKK

Hørsholm

9.10, 20.50

Kay Christensen (1899-1981): Formiddag i oktober, olie på lærred (cd)

Vurdering

5.400DKK

Startpris

2.800DKK

Hørsholm

9.10, 21.26

Kay Christensen (1899-1981): Interiør med to børn, olie på læred, 1957 (cd)

Vurdering

5.400DKK

Startpris

2.800DKK

Hørsholm

9.10, 21.14

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)