Kay Christensen. Barn portræt.
Kay Christensen (1899-1981). Barn portræt, olie på lærred, usigneret. nr. 1296 , Paris på bagsiden. 74 x 93 cm (84 x 105) cm.
Slutter om 1 dag 22 timer 41 minutter 40 sekunder
DKK 4.600