Viggo Clausen. Landskabsparti fra Svinkløv, 1913
Ubekendt maler. Landskabsparti fra Svinkløv, olie på lærred, sign. Viggo Clausen 1913. 30 x 38 cm (39 x 47 cm). Fremstår med aldersrelaterede krakeleringer.
Slutter om 3 dage 19 timer 32 minutter 54 sekunder