F.C Kiærskou. Kystparti antageligt fra Vejle Fjord
F.C Kiærskou (1805-1891). Kystparti antageligt fra Vejle Fjord med Munkebjerg i baggrunden, olie på lærred, sign. FCK. 19 x 26,5 cm (28 x 36 cm). Fremstår med mindre krakeleringer og overflademærker.
Slutter om 3 dage 19 timer 14 minutter 6 sekunder