Ubekendt kunstner: Komposition med to kvinder
Ubekendt kunstner: Maleri med to kvinder, olie på lærred, signeret og dateret 1948. 90x80 cm (97x87 cm.)
Slutter om 3 dage 20 timer 26 minutter 25 sekunder