Knud Ove Hilkier. Gadeparti fra Paris
Knud Ove Hilkier (1884-1953). Gadeparti fra Paris, olie på lærred, sign. K.O. Hilkier. 65 x 54 cm (72 x 61 cm). Fremstår med krakeleringer.
Slutter om 11 dage 21 timer 40 minutter 6 sekunder