Hans Eriksen. Landevej med heste
Hans Eriksen (1864-1933). Landevej med heste, olie på lærred, sign. H.E. 51 x 43 cm (61 x 53 cm). Fremstår med mindre overfladiske mærker.
Slutter om 10 dage 22 timer 45 minutter 38 sekunder