Carl Frederik Bartsch (1829-1908), tilskrevet: Parti med hjorte
Carl Frederik Bartsch (1829-1908), tilskrevet. Parti med hjorte, olie på lærred, usigneret. Bagpå skrevet med blyant Bartsch. 18,5x27,5 cm (32x41,5 cm). Krakeleringer samt skader på ramme.
Slutter om 3 dage 18 timer 10 minutter 47 sekunder