Ubekendt , ant. dansk kunstner, ca. 1930: Ryttere og hest i landskab. Ekspressionistisk komposition. Omkring 1925-35
Ubekendt , ant. dansk kunstner, ca. 1930: Ryttere og hest i landskab. Ekspressionistisk komposition. Omkring 1925-35. Usign. Olie på lærred. 34 x 24 cm.
Slutter om 4 dage 16 timer 50 minutter 38 sekunder
DKK 850