Carl Hansen. Parti fra Kronborg, 1911
Carl Hansen (1870-1934). Parti fra Kronborg, olie på lærred, sign. Carl Hansen 11. 46 x 60 cm (56 x 70 cm).
Slutter om 10 dage 21 timer 44 minutter 10 sekunder