Ingolf Due. Skovparti, olie på lærred
Ingolf Due (1904-1980). Skovparti, olie på lærred. Sign. Ingolf Due. Mål: 67 x 97 cm. (77 x 107) cm.
Slutter om 15 timer 57 minutter 50 sekunder