Knud Edsberg. Motiv m/ svaner. (cd)
Knud Edsberg (1911-2003). Motiv m/ svaner på vandet, olie på lærred, sign. Edsberg 93, 65 x 95 cm. (83 x 114) cm.
Slutter om 3 dage 15 timer 5 minutter 56 sekunder