Hans Agersnap. Parti fra Vejle Fjord
Hans Agersnap (1957-1925). Parti fra Vejle Fjord, olie på lærred, sign. Hans Agersnap. 35 x 53,5 cm. (45,5 x 64 cm).
Slutter om 3 dage 22 timer 38 minutter 21 sekunder