Mimi Falsen. Norsk fjeldlandskab.
Mimi Falsen. (1861-1957) Norsk fjeldlandskab med hytte i baggrunden, olie på lærred, sign. Mimi Falsen, 44 x 37 (53 x 45). cm. (cd)
Slutter om 1 dag 22 timer 44 minutter 43 sekunder