Carl. O. J. Lund: Sti gennem en granskov
Carl Ove Lund (1857 -1936): Sti gennem en granskov, olie på lærred, sign. Carl O.J. Lund. 42 x 27 cm.
Auktionen afsluttes: 14:56
3 timer 7 minutter 10 sekunder