Carl. O. J. Lund: Sti gennem en granskov
Carl Ove Lund (1857 -1936): Sti gennem en granskov, olie på lærred, sign. Carl O.J. Lund. 42 x 27 cm.
Slutter om 3 dage 17 timer 12 minutter 33 sekunder