Ejnar R. Kragh: Skovbillede
Ejnar R. Kragh (1903-1981): Skovbillede, olie på lærred, sign. Ejnar R. Kragh -37. 100 x 109 cm.
Slutter om 3 dage 17 timer 18 minutter 52 sekunder
DKK 1.200