Mogens Hertz: Østerlars rundkirke
Mogens Hertz (1909-1999): Østerlars rundkirke, olie på lærred, sign. Mogens Hertz. 60 x 73 cm
Slutter om 1 dag 21 timer 47 minutter 49 sekunder
DKK 4.600