Svend Saabye, maleri, eksteriør (cd)
Svend Saabye (1913-2004), maleri, eksteriør, olie på lærred, sign. Saabye. Mål: 65 x 80 cm. (69 x 84 cm).
Slutter om 8 dage 19 timer 49 minutter 42 sekunder
DKK 4.200