Per Pardorf (f. 1964). Erotisk komposition (cd)
Per Pardorf (f. 1964). Erotisk komposition, olie på lærred, sign. of dat. Per Pardorf 10. 70x73 cm (75x77,5 cm)
Slutter om 4 dage 20 timer 40 minutter 58 sekunder
DKK 3.400