Poul Hansen (1918-1987): Landskabsparti 1962, olie på lærred
Poul Hansen (1918-1987): Landskabsparti, olie på lærred, sign. Poul Hansen 62, 70x101 cm. (88x119 cm).
Slutter om 4 dage 16 timer 48 minutter 28 sekunder