Ernst Syberg. Marklandskab.
Ernst Syberg (1906-1981): Udsigt over marklandskab. Sign. Ernst Syberg. Olie på lærred. 47 x 67 (66 x 86) cm.
Slutter om 1 dag 0 timer 50 minutter 32 sekunder