Henning Koppel. Landskabsparti - akvarel 1949
Henning Koppel (1918 - 1981). Landskabsparti. . Akvarel på papir. Sign. og dat. Henning Koppel juni 1949. 23x30 cm (27x34 cm)
Slutter om 4 dage 22 timer 3 minutter 31 sekunder