Ilio Giannaccini. Landskab med enspændervogn
Ilio Giannaccini (Italien, 1897-1968). Landskab med enspændervogn, olie på lærred, sign. I. Giannaccini. 50 x 69 cm (58 x 78 cm). Trænger til rens. (cd)
Slutter om 10 dage 23 timer 9 minutter 34 sekunder