August Dencker. Maleri, landskabsparti. (cd)
August Dencker (1882-1942). Landskabsparti. Olie på lærred. Sign. Aug. Dencker, juli, 1956. Mål: 67 x 97 cm. (85 x 115).
Slutter om 16 timer 7 minutter 15 sekunder