Kay Christensen (1899-1981): Interiør med to børn, olie på læred, 1957 (cd)
Kay Christensen (1899-1981): Interiør med to børn. Olie på lærred, sign. Kay C og beskrevet bagpå. 47 x 56 cm (65x75 cm).
Slutter om 1 dag 23 timer 26 minutter 53 sekunder
DKK 2.800