Tina Sonnichsen. Landskabsparti, olie på lærred (cd)
Tina Sonnichsen (f. 1964). Landskabsparti. Olie på lærred. Sign. TS og på bagsiden sign. TS. 40 x 50 cm (44,5 x 54 cm).
Slutter om 4 dage 22 timer 29 minutter 54 sekunder
DKK 5.600