Kay Christensen: Interiør med to børn, Paris 1955. cd
Kay Christensen (1899-1981): Interiør med to børn. Olie på lærred, sign. Kay C. 73 x 92 cm. Betegnet på bagsiden 1. April 1955 Paris 988.
Slutter om 1 dag 23 timer 11 minutter 47 sekunder
DKK 5.400