Kay Christensen (1899-1981): Formiddag i oktober, olie på lærred (cd)
Kay Christensen (1899-1981): Formiddag i oktober. Olie på lærred, sign. Kay C. 47 x 56 cm (62x70 cm). Betegnet på bagsiden.
Slutter om 1 dag 23 timer 38 minutter 33 sekunder
DKK 2.800