Harald Foss. Landskab
Harald Foss (1843-1922). Landskab, olie på lærred, sign. H. Foss, dateret 1880. 32 x 57 cm (47 x 72 cm). Lærred med noget smuds.
Slutter om 3 dage 21 timer 52 minutter 30 sekunder