Mette Møller Bovin. Vinterlandskab.
Mette Møller Bovin f. 1949. Vinterlandskab. Olie på lærred. Fremstår med afskalninger.Sign. MMB. 30 x 40 (33 x 43) cm. cd
Slutter om 2 dage 21 timer 27 minutter 15 sekunder
DKK 2.800