Svend Bagger: Gårdparti med vogn, olie på plade
Svend Bagger (1900-1978). Gårdparti med vogn, olie på plade. Sign. S. Bagger 1930. 33 x 39 (40 x 46) cm.
Slutter om 18 timer 52 minutter 25 sekunder