Ubekendt kunstner: Åløb med fugle, olie på plade
Ubekendt kunstner: Fugle ved å, olie på plade. Signeret. 32x42 cm (43x53 cm)
Slutter om 3 dage 21 timer 5 minutter 23 sekunder