Allan Karms. Bymotiv
Allan Karms (1933-2021). Bymotiv, olie på lærred, sign. Allan Karms. 30 x 64 cm (50 x 81 cm),
Slutter om 1 dag 22 timer 33 minutter 25 sekunder