Frank Hammershøj. Abstrakt landskabskomposition (cd)
Frank Hammershøj (1940-2013). Abstrakt landskabskomposition, olie på plade, sign. FH. Mål: 63 x 76 cm. (73 x 87 cm.)
Auktionen afsluttes: 16. nov. 2024 20:11
8 dage 13 timer 3 minutter 13 sekunder