Lili Ege. Sommerlandskab. (cd)
Lili Ege (1913-2004). Sommerlandskab, olie på plade, sign. Lili Ege & på bagsiden Juni 79, 31 x 42 cm. (38 x 49) cm.
Slutter om 1 dag 22 timer 5 minutter 22 sekunder
DKK 1.200