Lili Ege. Motiv fra Champtoceaux, Frankrig. (cd)
Lili Ege (1913-2004). Motiv fra Champtoceaux, Frankrig, olie på plade, sign. Lili Ege & på bagsiden Champtoceaux, 40 x 50 cm. (43 x 53) cm.
Slutter om 1 dag 22 timer 1 minut 51 sekunder