Kurt Carendi. Komposition med fire børn (cd)
Kurt Carendi (1905-1971, Sverige). Komposition med fire børn, olie på plade, sign. Carendi. 46 x 37 cm (62 x 54 cm).
Slutter om 2 dage 21 timer 23 minutter 39 sekunder