Ernst Syberg. Marklandskab.
Ernst Syberg (1906-1981): Udsigt over marklandskab. Sign. Ernst Syberg. Olie på lærred. 47 x 67 (66 x 86) cm.
Slutter om 22 timer 38 minutter 26 sekunder