Hans Agersnap. Hedelandskab
Hans Agersnap (1957-1925). Hedelandskab, olie på lærred. Signeret H. Agersnap. H. 80 cm, B. 120 cm ( 98 x 138 cm). Fremstår med enkelte krakeleringer.
Slutter om 1 dag 0 timer 27 minutter 9 sekunder