Ottar Helge Johanessen. Landskab (cd)
Ottar Helge Johanessen (1929-2010). Landskab, olie på lærred. Signeret og dateret Ottar Helge 83. H. 24 cm, B. 33 cm ( 30 x 39 cm). Se også 6478991, 6478990, 6478986 for samme kunstner.
Slutter om 4 dage 21 timer 28 minutter 43 sekunder