Jens Kongshammer: Parti fra Paris
Jens Kongshammer (1884-1974). Parti fra Paris. Olie på lærred, sign. Kongshammer, 38 x 47 cm.
Slutter om 3 dage 16 timer 46 minutter 51 sekunder