Jens Birkemose. Abstrakt komposition (cd)
Jens Birkemose (1943-2022). Abstrakt komposition. Olie på lærred. Usigneret. H. 200 cm, B. 150 cm. Uindrammet.
Slutter om 1 dag 22 timer 47 minutter 30 sekunder
DKK 50.000