Jon Gislason. Komposition
Jon Gislason (f. 1955). Landskab, stort maleri, olie og akryl på lærred, sign. og dat. J.G. 90 samt på bagsiden Jon Gislason 2000. 225 x 290 cm. Uden ramme.
Slutter om 4 dage 22 timer 55 minutter 13 sekunder
DKK 6.400