Eyvind Olesen Skovparti.
Eyvind Olesen (1907-1995 ). Skovparti. Olie på lærred. Sign. E Olesen 1990. 70 x 99 cm. ( 83 x 111 cm.) cd
Slutter om 4 dage 21 timer 56 minutter 16 sekunder